Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
uczestnicy sks

W naszej szkole kierujemy się zasadą "Zdrowy duch w zdrowym ciele"! Dlatego też, z dumą ogłaszamy, że w ramach programu Szkolny Klub Sportowy nasi uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli mają okazję kontynuować zajęcia, które pozwalają im rozwijać pasje, umiejętności i przygotowywać się do międzyszkolnych rozgrywek sportowych na różnych szczeblach - rejonu, powiatu i województwa!

W poprzednim roku szkolnym uczennice osiągnęły niesamowite sukcesy w Igrzyskach Dzieci! Dwukrotnie zdobyły Mistrzostwo Powiatu w piłce koszykowej i piłce ręcznej, a to doprowadziło je do kolejnych etapów rozgrywek - 1/4 województwa i 1/2 województwa w tych dyscyplinach sportowych! 

Chłopcy również nie pozostali w tyle - zdobyli Mistrzostwo Powiatu w piłce nożnej w Igrzyskach Młodzieży! To świetny wynik, który pozwolił im awansować do 1/4 województwa w tym turnieju! 

Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i ich osiągnięć w sporcie! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i rozwijanie pasji sportowych przez naszą młodzież! 

sks-listwa-2019

 
 
facebook