Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
zryw kotla
Poznajcie zawodniczki i zawodników Akademii Piłki Nożnej Zryw Kotla. W każdym momencie możecie dołączyć do naszej akademii, zapraszamy zarówno dziewczęta ( rocznik 2008 i młodsze) oraz chłopców (roczniki 2010-15). Więcej informacji o zapisach udziela: trener Artur Przybył
tel.  509 768 342
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

uczestnik biegu

W niedzielę 15 maja 2022 r. odbył się 5. Bieg Katorżniczy „KotlActive” Forest Run 2022. „KotlActive” to bieg z przeszkodami o charakterze krajowym, który po raz piąty odbył się na terenie Gminy Kotla. Głównymi organizatorami wydarzenia są Gmina Kotla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli oraz Nadleśnictwo Głogów. W tym roku uczestnicy biegu mieli możliwość wybrania jednego z trzech dystansów, a były to: 3 km, 8 km i 14 km.
Do tegorocznej edycji biegu zgłosiło się ponad 200 biegaczy z całej Polski i niemal tylu stanęło na starcie. Największym zainteresowaniem cieszyła się trasa ośmiokilometrowa. Zgłosiło się na nią aż 111 uczestników. Biegacz wybierający tę trasę musiał pokonać około 20 przeszkód. Najtrudniejszą trasę wybrało 53 biegaczy. Na tej trasie należało pokonać wszystkie 35 przeszkód, w tym przepłynięcie stawu w Chociemyśli. Najkrótszą lecz niemniej wymagającą trasę wybrało 26 osób, które miały do pokonania około 10 przeszkód.

przygotowania do biegu

Trwają przygotowania do  5. Biegu Katorżniczego "KotlActive" Forest Run. Praca wre. Na trasie rozstawiane są przeszkody...będzie się działo.

nagrody dla uczestników biegu
UWAGA! UWAGA! PO DEKORACJI LOSOWANIE 5 CENNYCH NAGRÓD!!!
Z okazji 5. biegu spośród wszystkich zawodników wylosujemy 5 nagród specjalnych! W tym dwa telewizory 50 calowe LG, tablet Samsung Galaxy A8, głośnik XTREME 2 GUN JBL i czytnik E-BOOK'ÓW KINDLA!
Zawodnicy pierwszych 3 miejsc na 8 i 14 km również mogą liczyć na fantastyczne nagrody! Do wygrania m.in. zegarki HUAWEI WATCH GT 2 i HUAWEI Band 6!
plakat KotlActive

 
 
facebook