Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
zdjęcie grupowe

Gratulujemy drużynie z Akademii Piłki Nożnej Zryw Kotla za zdobycie 1. miejsca w Turnieju Dzikich Drużyn w Nielubi. Brawo dla Krystiana Sołonynki, Kamila Ignacika, Oliwiera Szalińskiego, Nikodema Szperlika oraz Kacpra Grzejdziaka.

Życzymy Wam dalszych sukcesów na piłkarskim szlaku.

zawodnicy

Dzisiaj, tj. 22 kwietnia, uczniowie klas 5-8 Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli wzięli udział w rozgrywkach piłki nożnej - półfinał powiatowy. Poziom rywalizacji w grupie młodszej i starszej chłopców był wyrównany, a o pozycji zadecydowały pojedyncze bramki. Chłopcy klas 7-8 dzięki drugiemu miejscu awansowali do FINAŁU POWIATOWEGO. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

drużyna dziewcząt

Wczoraj (11.04) drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli stanęła do boju o mistrzostwo strefy legnickiej w piłce ręcznej. Mimo niepowodzenia w finale, niezmiernie cieszymy się z ich determinacji i pasji, jaką pokazały na boisku. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom. Podziękowania należą się również Pani trener Aleksandrze Twardy.

grafika

Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia Zryw Kotla w meczu u siebie!
Mecz: 14.04.2024 r. Godz. 14:00 
Boisko w Kotli

drużyna dziewcząt

Wczoraj (11.04) w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie odbył się  VIII Turniej Piłki Koszykowej Szkół Podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa i Starosty Głogowskiego. Drużyna dziewczyn ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli i tym razem okazała się najlepsza i bezkonkurencyjna. Ponadto  zawodniczka - Lena Słocka została najlepszą zawodniczką turnieju. Gratulacje!

 
 
facebook