Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
turniej

W dniu 24.11.2023 r. nasza szkoła była organizatorem rozgrywek sportowych- Półfinał Powiatu Dziewcząt i Chłopców w kat. Igrzyska Dzieci i Młodzieży. Ogółem w rozgrywkach uczestniczyło 20 drużyn ze szkół: Sp Białołęka, Sp Wilków, Sp Jaczów, Sp Serby, Sp Jerzmanowa i gospodarz - Sp Kotla. W kat. Igrzyska Młodzieży tak dziewczęta, jak i chłopcy z naszej szkoły zajęli I miejsce i awansowali do Finału Powiatu. Gratulujemy!

Więcej zdjęć z zawodów będzie można obejrzeć wkrótce.

Przeżyjmy to jeszcze raz! 6. BIEG KATORŻNICZY KOTLACTIVE FOREST RUN 2023. Zapraszamy Was do obejrzenia filmu z tego niezwykłego wydarzenia.

Aby obejrzeć filmik proszę kliknąć w zdjęcie - przekierowanie na stronę www.youtube.pl

zryw kotla

Kolejne 3 punkty dla drużyny seniorów Zryw Kotla po dzisiejszym meczu z drużyną LZS Buczyna. Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Kolejna, bo szósta z rzędu wygrana, piłkarzy Zrywu Kotla. Tym razem do Kotli przyjechała drużyna Zadzior Buczyna. Mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla Zrywu.

3 bramki -  Wojcieszonek Gabriel
2 bramki - Dwornicki Dawid
1 bramka - Kraska Krystian
1 bramka- Szczyrek Kamil
1 bramka - Kraska Patryk
Za tydzień w niedziele Zryw jedzie do Białołęki gdzie o godzinie 17:00 zagra mecz Gwardia Białołęka - ZRYW Kotla
Fot. Kamila Suchocka-Szperlik

mdp z Chociemyśli

Wspaniałe wyniki naszych strażaków, tych starszych i tych młodszych podczas Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się dzisiaj (24.09) w Ruszowicach. Gratulujemy. Nasza drużyna dziecięca z Chociemyśli w kategorii MDP Junior zajęła 1 miejsce, pierwsze miejsce zajęła również starsza drużyna MDP w swojej kategorii. Oldboje z terenu Gminy Kotla zajęli 2 miejsce w swojej kategorii. Serdeczne gratulacje dla oldbojów z Osp Grochowice !

- "W imieniu całej naszej MDP chciałabym bardzo mocno podziękować Panu Mirkowi, który włożył trud w naszą naukę oraz za to , że poświęcił Pan swój czas wolny po pracy aby nas przygotować do zawodów" - czytamy na profilu facebook OSP Chociemyśl.

biegacze

W niedzielę 10 września 2023 r. odbył się 6. Bieg Katorżniczy „KotlActive” Forest Run 2023. „KotlActive” to bieg z przeszkodami o charakterze krajowym, który po raz szósty odbył się na terenie Gminy Kotla. Dodatkowo powstała specjalna kategoria, w której mogły uczestniczyć po raz pierwszy dzieci z terenu gminy Kotla.

 
 
facebook