Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
zryw kotla

W niedzielę (28.05) Zryw Kotla podejmował u siebie KP Viktoria Avolta Borek. Po bramce Krystian Kraska Zryw kończył pierwszą połowę z wynikiem 1:0. Druga połowa to bardzo ofensywna gra obu zespołów. To właśnie wtedy do bramek zawodnicy trafiają aż 6 razy, w tym 4 bramki strzelają nasi zawodnicy Jakub Stachowiak (3 bramki)  i Patryk Kraska (1 bramka). Piękna słoneczna pogoda dawała się we znaki piłkarzom, jednak sprawiła też, że na trybuny przybyło wielu kibiców, którzy okrzykami i brawami dopingowało naszą drużynę.

Akademia piłki nożnej drużyna

W sobotnie popołudnie na obiektach sportowych w Kotli dopisała pogoda i frekwencja. To właśnie tego dnia Zryw Kotla był organizatorem pikniku z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Dla adeptów naszej akademii na boisku zostały przygotowane konkurencje sprawnościowe z piłką w których sędziami tego dnia byli rodzice. Dla dzieci były również przygotowane woda, słodkie wypieki, deserki i kiełbaski z grilla. Po zmaganiach indywidualnych przyszedł czas na grę, gdzie młodzi zawodnicy w mieszanych drużynach wystąpili z dorosłymi. Na boisku nie brakowało walki i determinacji zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Akademia piłki nożnej drużyna

Sobotnią ligą turniejową w Wąsoszu, kończą swoje rozgrywki orlicy. Był to bardzo dobry występ naszego, który odniósł cztery zwycięstwa i dwa remisy. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Orman Kajetan, Pruski Hubert, Bielecki Michał, Hajduk Franciszek, Hajduk Stanisław, Orman Aleksander

-Już na rozgrzewce było widać, że drużyna ma duże chęci do gry co potwierdziło się na boisku bardzo dobrymi wynikami i dużą ilością zdobytych bramek. Na specjalne wyróżnienie zasługuje Weronika Podgórna, która robi bardzo duże postępy w grze - podsumował trener Artur Przybył.

zryw kotla
W niedzielę (21.05) drużyna seniorów Zryw Kotla rozegrała kolejne spotkanie ligowe z Łagoszowią Łagoszów. Po pierwszej połowie nasi zawodnicy schodzili z murawy przegrywając 0:1, nie wykorzystując rzutu karnego. Po przerwie pierwszą bramkę dla drużyny zdobywa Łukasz Szuszkiewicz po asyście Gabora Noskiego i tym samym drużyna wróciła do "gry". Kolejne bramki zdobyli Jakub Stachowiak i Krystian Kraska. Ostatecznie spotkanie skończyło się zwycięskim wynikiem naszej drużyny 4:3.
Zapraszamy w niedzielę (28.05) godz. 14 na boisko w Kotli, Zryw Kotla będzie podejmował Viktorię Borek.

zryw kotla

Wczoraj (14.05) nasza drużyna seniorów Zryw Kotla rozegrała udane spotkanie z LZS Orzeł-Czerna wygrywając 5:2. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

 
 
facebook