Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
GAPA 2024

Dzisiaj, 16 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się muzyczny konkurs Gminnych Amatorskich Prezentacji Artystycznych (GAPA). Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: do 5 lat, 0-1 oraz klasy 2-3. Na scenie swoje talenty zaprezentowało prawie 40 wokalistów najmłodszego pokolenia, a ich oceną zajęło się jury w składzie Katarzyna Bartczak, Weronika Sołonynka oraz Alicja Petecka.

Po burzliwych naradach jury wybrało laureatów:

plakat konkursu
To już pewne!
W tym roku po raz 30. odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Stachuriada 2024.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zaprasza do udziału w XIX Konkursie Piosenki Pod Wielkim Dachem Nieba, który odbędzie się w dniach 28-29 czerwca na polanie leśnej w Grochowicach.
Pula nagród wynosi 14 500 zł!
Nagrodzeni otrzymają czeki ufundowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zgłoszenia do 9 czerwca.
Przed przystąpieniem do konkursu należy dokładnie zapoznać się z regulaminem – PDF do pobrania na stronie: www.stachuriadagrochowice.pl
Zapraszamy do udziału w Konkursie, a także prosimy o zachęcenie do uczestnictwa w nim znajomych zajmujących się twórczością profesjonalnie i amatorsko, dorosłych i starszą młodzież.

publiczność

Pełniąca obowiązki Wójta Gminy Kotla Kamila Suchocka-Szperlik zaprosiła mieszkanki naszej gminy na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet (10.03). Atmosfera w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli była pełna radości, wszyscy zgromadzeni mieli okazję delektować się utworami kabaretu Starszych Panów .

-Dziękuję, że byłyście częścią tego wyjątkowego wieczoru. Życzę Wam wiele radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil. Niech każdy dzień obfituje w piękne wspomnienia i wzruszenia, tak jak ten wieczór pełen śmiechu i świetnej zabawy. Wspólne świętowanie, muzyka i śmiech - to najlepszy sposób na uczczenie Dnia Kobiet! – mówiła p.o. wójta.

Organizatorem wydarzenia był: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z Combra Babskiego w Kulowie! Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli. Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich "Kulowianki" za wspaniały wystrój sali! Zobaczcie Państwo, jak bawiły się nasze Panie!

Przekierowanie na https://studio.youtube.com/video/lXu_3eDRB54/edit

zdjęcie uczestników imprezy

W dniu 10 lutego br. w Kulowie odbył się Comber Babski Gminy Kotla, podczas którego w stylu Rock&Roll bawiło się 110 żywiołowych kobiet. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli o cudowny wystrój sali zadbały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich "Kulowianki", za co pięknie dziękujemy.

 
 
facebook