Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
zdjęcie grupowe

9 czerwca br. na polanie leśnej w Grochowicach odbył się Dzień Dziecka, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

-„ Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Dziecka w Grochowicach. Wasze zaangażowanie sprawiło, że ten dzień był pełen radości. Podziękowania kierujemy do druhen i druhów z Osp Grochowice za ogromne serce i wkład w to wydarzenie – Wasza pomoc była nieoceniona. Dziękujemy Panu Markowi Michalskiemu za wożenie dzieci bryczką, Wójtowi Gminy Kotla Kamili Suchocka-Szperlik za słodkości. Podziękowania dla OSP Chociemyśl,  a szczególnie MDP, a także dla Pani Justyny Reclaf za malowanie buziek dzieciom oraz organizację gier i zabaw oraz dziękujemy GOKiS za wsparcie finansowe”- dziękował Radny Gminy Kotla Andrzej Jańczak.

- „I wszystkim, wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten Dzień Dziecka się odbył. Dziękujemy z całego serca!” – dodał sołtys sołectwa Grochowice Robert Duda.

- „Dziękuję za zaproszenie i miłe spotkanie. Brawa dla organizatorów. Moc atrakcji wczoraj towarzyszyła najmłodszym, a ich uśmiech był najlepszą formą podziękowania”- mówiła Wójt Gminy Kotla Kamila Suchocka-Szperlik.

W tym wyjątkowym dniu uczestniczyła również Wójt Gminy Kotla Kamila Suchocka-Szperlik.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli.

Fot. Sołectwo Grochowice

 
 
facebook