Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
W sobotę (29.11) w Głogowie odbył się Zjazd sprawozdawczy Hufca ZHP Głogów. W zjeździe poza liczną kadrą harcerską udział wzięli również Łukasz Horbatowski - Poseł na Sejm RP oraz samorządowcy.
- "Dzisiejsze spotkanie jest doskonałą okazją by podziękować za Wasze zaangażowanie, propagowanie ideałów harcerskich, takich jak otwartość na drugiego człowieka, budowanie braterstwa i gotowość do służby. Dziękuję za dobrą współpracę z Panem Komendantem Hufca hm. Krzysztof Stachów. Szczególne podziękowania kieruję do phm. Ewa Chorąży drużynowej 15. Kotelskiej Drużyny Harcerskiej Płomień i 2. Kotelskiej Gromady Zuchowej Radosne Iskierki, która zaraża pasją do harcerstwa coraz liczniejsze grono dzieci i młodzieży z terenu naszej Gminy" - mówiła wójt Kamila Suchocka-Szperlik.
Podczas zjazdu wręczono liczne odznaczenia związane z 80-leciem harcerstwa na Dolnym Śląsku i 80-leciem Hufca ZHP Głogów. Miło nam poinformować, że Srebrną Odznaką została odznaczona nasza drużynowa phm. Ewa Chorąży.

 
 
facebook