Moc radości i zabawy w Kulowie! 🎉
Dzień Dziecka upłynął w wyjątkowej atmosferze. Na najmłodszych czekały kolorowe warkoczyki, tatuaże, liczne gry oraz pyszny poczęstunek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy i niespodzianki przygotowane przez strażaków z OSP Kotla.
Organizatorami wydarzenia byli: Beata Szymańska-Wójt Sołtys Sołectwa Kulów, Radna Julita Gajdamowicz, Panie z KGW Kulowianki: Olga Pawlik , Iwona Oleksy-Bułkowska ,Agnieszka Karczewska , Eleonora Sajko oraz Paniami Sandra Dytko , Patrycja Kozłowska , Natalia Schley , Martyna Sajko, jak i również Panowie z Rady sołeckiej Pan Łukasz Burek, Sławek Bartkowicz oraz Łukasz Pawlik.
Na zaproszenie organizatorów w wydarzeniu uczestniczyła Pani Barbara Rybak – Zastępca Wójta Gminy Kotla, która przybyła do dzieci ze słodkim upominkiem.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu wsparł organizację tego wyjątkowego dnia, przekazując środki finansowe oraz udostępniając zabawki.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia!
Zobaczcie jak pięknie to wyglądało
Fot. Kulów Sołectwo



