Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Zapraszamy osoby zainteresowane wsparciem finansowym na wymianę pieców i termomodernizację budynków jednorodzinnych lub mieszkań w budynkach jednorodzinnych na spotkanie informacyjne o zasadach Programu „Czyste Powietrze”. W trakcie spotkania omówione zostaną m.in. zasady „Programu” i proces składania wniosków.

Program skierowany jest dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Spotkanie odbędzie się 29.09.2021 r. o godz. 17.00 w sali narad (na parterze) Urzędu Gminy Kotla ul. Głogowska 93.

Program „Czyste powietrze” realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w celu poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

logo

 Przypominamy,  że na podstawie zawartego przez Gminę Kotla porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w Urzędzie Gminy Kotla od czerwca 2021 r. funkcjonuje punkt konsultacyjno-informacyjny w dniach:

WTOREK 12:00 -17:00

ŚRODA 08:00 - 11:00

CZWARTEK 08:00-10:00

Więcej informacji dotyczących PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE znajdą Państwo na stronie https://wfosigw.wroclaw.pl/ (przekierowanie)

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami są publikowane na stronie czystepowietrze.gov.pl.

 

 
 
facebook