Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
wójt z osp chociemyśl

Wielkie wydarzenie miało miejsce podczas wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka we Wrocławiu, 14 maja kiedy to jednostka OSP Chociemyśl została uhonorowana Złotym medalem za zasługi dla pożarnictwa.

W ceremonii udział wzięli przedstawiciele jednostki oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Chociemyśli. Wśród gości znaleźli się również Wójt Gminy Kotla Pani Kamila Suchocka-Szperlik oraz Pan Artur Szlempo Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej.

- "Cieszę się, że nasza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Chociemyśli została uhonorowana. To zaszczytne wyróżnienie stanowi potwierdzenie jej wysiłków i poświęcenia dla społeczności"- powiedziała Wójt.

-„Jestem dumny z naszej jednostki za otrzymane wyróżnienie. OSP Chociemyśl będzie w tym roku obchodzić 75-lecie działalności, co świadczy o ich długotrwałym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Kotla” – dodał Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Pan Artur Szlempo.

Aby obejrzeć film kliknij w zdjęcie (przekierowanie na https://www.youtube.com/shorts/MtpOufycJZ4

dsc_2640

 
 
facebook