Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

dolny-slask-logotyp-kolor-jpg-zipZarząd Województwa Dolnośląskiego przystąpił do opracowania nowego programu ochrony środowiska, który będzie zawierał ocenę aktualnego stanu środowiska przyrodniczego oraz propozycję działań umożliwiających poprawę jego jakości. Dokument ma zawierać założenia polityki ekologicznej państwa i zrównoważonego rozwoju, a przyjęte w nim rozwiązania mają uwzględniać zapisy obowiązujących dokumentów strategicznych, planistycznych i programowych szczebla krajowego i regionalnego.

W związku z powyższym Marszałek Województwa Dolnośląskiego zwrócił się z prośbą do tut. samorządu oraz mieszkańców naszej gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej obecnego stanu środowiska. Ankieta jest anonimowa.

Link do ankiety: https://www.eko-precyzja.eu/dolnyslask.php

Wszelkie pytania proszę kierować do Wykonawcy Programu.

Wykonawcą opracowania jest Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja (adres do korespondencji: 43-520 Chybie, ul. Bielska 94), tel. +48 736 228 008, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
 
facebook