Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Urząd Gminy Kotla zaprasza mieszkańców/właścicieli budynków jednorodzinnych lub mieszkań w budynkach jednorodzinnych z terenu Gminy Kotla na spotkanie informacyjne o zasadach Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się 28.12.2021 r. o godz. 17.00 w Urzędzie Gminy Kotla (w sali narad).

W trakcie spotkania omówione zostaną m.in. zasady „Programu” i proces składania wniosków.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie pod numerem telefonu 76 8318 361 wew.51

Program „Czyste powietrze” realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w celu poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

logo

Przypominamy,  że na podstawie zawartego przez Gminę Kotla porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w Urzędzie Gminy Kotla od czerwca 2021 r. funkcjonuje punkt konsultacyjno-informacyjny w dniach:

WTOREK 12:00 -17:00

ŚRODA 08:00 - 11:00

CZWARTEK 08:00-10:00

Więcej informacji dotyczących PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE znajdą Państwo na stronie https://wfosigw.wroclaw.pl/ (przekierowanie)

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami są publikowane na stronie czystepowietrze.gov.pl.

 
 
facebook