Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
trwają prace w sali wiejskiej

Wymieniona zostanie stolarka okienna i drzwiowa, ocieplone zostaną  ściany budynku. Wymieniony zostanie dach i zamontowana zostanie instalacja fotowoltaiczna. Wymienione będzie również źródło ciepła oraz sieci elektryczne i sanitarne.
Przypomnijmy, że na modernizację 4 sal wiejskich w gminie Kotla udało się zdobyć 2,3 mln złotych z Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Środki te pozwolą na dalsze inwestycje w rozwój lokalnej infrastruktury.

pl_lad_
"

"Kochani Mieszkańcy Kozich Dołów, jesteśmy na sali, która właśnie w tym momencie przybrała postać taką jaką widzicie za moimi plecami. Wszystko tu musieliśmy zbić, jeżeli chodzi o tynki i zaczynamy teraz tą prawdziwą pracę, prawdziwą pracę kiedy upiększymy Waszą salę wiejską. Jesteśmy w kuchni, już na pewno nie pamiętacie jak ta kuchnia wyglądała wcześniej, a przejdziemy kawałek dalej. Przejdziemy na salę. Na sali też już prace trwają już niedługo cała ta sala zmieni swoje oblicze, sceny zostawiamy, lekko przebudujemy i mam nadzieję, że z początkiem przyszłego roku spokojnie będziecie mogli korzystać z tej sali ponownie.
Do zobaczenia!"- mówi Wójt


 
 
facebook