Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
zajęcia sks w naszej szkole

Gmina Kotla po raz kolejny zawarła umowę z Dolnośląską Federacją Sportu we Wrocławiu, dzięki której 30 uczniów wróciło od stycznia na pozalekcyjne zajęcia sportowe w naszej szkole. Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego potrwają do końca roku, a uczestników podzielono na 2 grupy sportowe.

- W naszej szkole rozpoczęły się zajęcia sportowe z programu SKS (Szkolny Klub Sportowy), które mają na celu stworzenie przestrzeni do dodatkowej aktywności fizycznej. Systematyczne, pozalekcyjne zajęcia sportowe prowadzone są w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach. SKS prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Kotli - informuje Wójt.

Zajęcia SKS opłacane są przez Dolnośląską Federację Sportu we Wrocławiu z dotacji otrzymanej z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Sale sportowe udostępniane są nieodpłatnie przez Gminę Kotla.

sks-listwa-2019

 
 
facebook