Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
młodzi piłkarze
W sobotę (15.04) obie nasze drużyny rywalizowały; młodzicy na boisku w Kotli gdzie podejmowali pierwszą drużynę Chrobrego Głogów, a Orlicy w Głogowie w lidze turniejowej Orlika gdzie organizatorem był zespół Chrobrego.
Nasi młodzicy po dobrym spotkaniu podzielili się punktami z drużyną przyjezdnych i mecz zakończył się remisem 1:1.
Zryw Kotla – Chrobry Głogów 1:1
Bramka - Szaliński O.
-To był dobry, wyrównany mecz. Zabrakło nam odrobinę szczęścia, aby wygrać to spotkanie. Przeciwnik również miał swoje sytuacje, więc na jeden punkt nie możemy narzekać. Cieszy mnie zaangażowanie z jakim moi zawodnicy podeszli do tej rywalizacji – podsumował trener Michał Górski
Orlicy w trzech spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa i raz zeszli z boiska pokonani. Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
Bramki: Powroźnik, Kowalski, Orman A., Bielecki.
-Nasza drużyna rozegrała dwa pierwsze mecze; pierwsza wygrana przyszła nam o wiele łatwiej niż podczas drugiego meczu, w którym zdobyliśmy decydująca bramkę w doliczonym czasie. Trzeci mecz przegraliśmy. W ostatnim meczu zabrakło nam strzałów na bramkę i nad tym będziemy pracować na przyszłych treningach. Całokształt dzisiejszego turnieju ukazuje jak ogromny potencjał ma nasz młody zespół – podsumowała trener Santana Wawrzynowicz.
Wspierają:

 
 
 
facebook