Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
Akademia piłki nożnej drużyna

W sobotnie popołudnie na obiektach sportowych w Kotli dopisała pogoda i frekwencja. To właśnie tego dnia Zryw Kotla był organizatorem pikniku z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Dla adeptów naszej akademii na boisku zostały przygotowane konkurencje sprawnościowe z piłką w których sędziami tego dnia byli rodzice. Dla dzieci były również przygotowane woda, słodkie wypieki, deserki i kiełbaski z grilla. Po zmaganiach indywidualnych przyszedł czas na grę, gdzie młodzi zawodnicy w mieszanych drużynach wystąpili z dorosłymi. Na boisku nie brakowało walki i determinacji zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Po nich na boisko wbiegły adeptki Zrywu i Panie, tutaj również nie brakowało emocji i płeć piękna pokazała, że również dobrze radzi sobie na boisku. W finale zagrała płeć żeńska przeciwko męskiej i na boisku było na pewno sporo emocji ale i wspaniałej zabawy. Nie zabrakło również wspólnego grilla na który o pyszne kiełbaski zadbała firma ,, Zagroda Michalscy ” z Krzepielowa. Na koniec zawodniczki i zawodnicy otrzymali klubowe upominki, które sprezentowali swoim milusińskim rodzice.

- Wymarzona pogoda, bardzo dobra frekwencja więc czego chcieć więcej ? Cieszymy się, że jako klub Zryw Kotla mogliśmy ponownie zorganizować Dzień Dziecka w formie sportowej dla adeptów naszej akademii z wielkim zaangażowaniem naszych rodziców. Pokazaliśmy dzisiaj, że Zryw Kotla to jedna wielka rodzina, którą tworzą działacze, rodzice i zawodnicy. Nasi rodzice pokazali, że są również aktywni sportowo i potrafią się świetnie bawić z dziećmi, co w dzisiejszych czasach gdy jesteśmy mocno zapracowani było najlepszym prezentem dla dzieci. Dziękuję bardzo rodzicom, którzy przygotowali smaczne wypieki czy deserki na dzisiejszy piknik oraz firmie Zagroda Michalscy Krzepielowa, która dostarczyła smaczne i swojskie kiełbaski na wspólnego grilla. Podziękowania również dla Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli za wypożyczenie urządzeń do obsługi pikniku. Podziękowania dla członków zarządu klubu oraz wszystkich osób, które czynnie wsparły nas przy organizacji tego wydarzenia bez ich zaangażowania nie byłoby to możliwe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z namipodsumował koordynator akademii Artur Przybył.


 
 
facebook