Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
zryw kotla

Nasi najmłodsi adepci akademii piłki nożnej Zryw Kotla mają kolejny sprawdzian za sobą. Drużyna złożona z zawodniczek i zawodników roczników 2013-14, zmierzyła się w Głogowie z Chrobrym 2014.

Michał Górski (Zryw Kotla)- Rywalizowaliśmy dziś z mocnym (2014) rocznikiem Chrobrego Głogów. Z przebiegu całego spotkania, w grze przeciwnika było widać nieco więcej ogrania i ,,doświadczenia" jeśli o takim już można mówić. Były jednak fragmenty bardzo ciekawej i efektywnej gry również z naszej strony. Jestem zadowolony z zawodników i zawodniczek biorących udział w dzisiejszej grze i jestem przekonany, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej.

Mateusz Rozmus (Chrobry Głogów) - Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i przyjazd. Myślę, że dzisiejszy mecz był cennym doświadczeniem dla obu drużyn które zaprocentuje w przyszłości. Mam nadzieję, że znów się spotkamy na boisku. Zawodnikom z Kotli życzę wiele sukcesów.

Artur Przybył (Zryw Kotla) - Bardzo dziękujemy za zaproszenie na dzisiejszy mecz. Dla naszych najmłodszych zawodników była to kolejna możliwość zmierzenia się na tle wymagającego rywala oraz pokazania nabywanych umiejętności w grze. Myślę, że nasi młodzi adepci z meczu na mecz notują mały progres umiejętności i co raz odważniej rywalizują na boisku, ale też mogą doświadczyć tego, że praca na treningach przynosi wymierne efekty. Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie na mecz.
Fotorelacja: Zryw Kotla.

 
 
facebook