Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
drużyna Zryw Kotla

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Zrywu Kotla wprowadzili tych starszych, występujących w B-klasie – ale wczoraj (19.06.) świętujących awans do A-klasy – na boisko.

Po wielu latach Zryw wraca na wyższy poziom rozgrywkowy. – Cieszy nas to, że w ciągu roku udało się zorganizować w Kotli także grupy młodzieżowe, które liczą już blisko 50 młodych sportowców – zarówno chłopców, jak i dziewczętapodkreśla Artur Przybył koordynator i trener akademii. To 50 piłkarzy, ale i dwóch trenerów – wspominany Przybył oraz jeszcze Michał Górski.

Dla tych młodych adeptów futbolu to ważne chwile. – Dzieci się cieszą, chcą uczestniczyć wraz z rodzicami w życiu tego klubudodaje Przybył.

Maluchy są oczywiście ubrane w klubowe barwy i stroje. Klub, rodzice, władze gminy i sponsorzy dbają o to, by mieli jak najlepsze warunki do trenowania. I tak jest. A plany na kolejny sezon są bardzo ambitne.

 Kolejny raz gratuluję piłkarzom i trenerowi znakomitej gry. Zakończyliście świetny sezon, pokazaliście, że jesteście drużyną. Cieszę się, że wracacie do A-klasy, będę Was wspierał jak zawsze i czynił starania, aby pozyskać dla Was kolejnych sponsorów.
Brawa dla Was!- mówił Wójt miny Kotla Łukasz Horbatowski.

 
 
facebook