Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Młodzi piłkarze Zrywu Kotla zakończyli sportowy obóz w Wieleniu. Cieszymy się, że był to dla Was czas pełen sportowych emocji i  doskonałej zabawy.

 -Cieszymy się, że wszyscy cali i zdrowi powrócili do domów bo przecież to jest najważniejsze. Sześć dni spędzonych razem to wspaniała integracja ale też lekcja samodzielności. Choć był to okres krótki to intensywność była bardzo duża i wiele różnych aktywności powodowały, że program obozu był bardzo bogaty w różne wydarzenia a dzięki wspaniałej pogodzie udało się wszystko zrealizować w 100 %. Nie skupiliśmy tylko na piłce nożnej, były również inne formy aktywności czasami pierwszy raz w życiu jak rowery wodne czy kajaki. Bardzo ważnym aspektem było dla nas ograniczenie używania telefonów komórkowych, które ograniczało się tylko do minimum a także spożywania napoi gazowanych i słodkich oraz słodyczy. Korzystaliśmy z uroków jeziora Wieleńskiego zarówno w wodzie jak i na, pływając rowerami, kajakami czy statkiem pirackim ,,Kraken". Dzięki uprzejmości klubu Sokół Kaszczor mieliśmy okazję trenować na bardzo dobrze przygotowanym boisku oraz rozegrać sparing z miejscową drużyną. Był pot ale czasami też łzy, najważniejsze że pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną i razem potrafimy wszystko przezwyciężyć by w komplecie cali i zdrowi wrócić do domu- relacjonuje trener Artur Przybył.

Trener kieruje podziękowania dla:

- Zarządu klubu Zrywu Kotla za zielone światło i pomoc przy organizacji obozu,
- Gminy Kotla za organizację transportu oraz notesiki i długopisy, panu Wiesławowi Tomaszewskiemu za profesjonalny transport,
- Ośrodku Wypoczynkowego Krokus za bardzo miłą i profesjonalną obsługę oraz życzliwość,
- Studia ECHO za ekspresowe przygotowanie koszulek dla naszych zawodników oraz Wam rodzice, że zaufaliście nam i pozwoliliście swoim pociechom na wyjazd, który pewnie na zawsze pozostanie w ich pamięci i mamy nadzieję miło będą go wspominać.

 

296379249_146877264658552_2292488720612819318_n

 
 
facebook