Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
zajęcia sks w naszej szkole

Gmina Kotla po raz kolejny zawarła umowę z Dolnośląską Federacją Sportu we Wrocławiu, dzięki której 30 uczniów wróciło na pozalekcyjne zajęcia sportowe w naszej szkole.
- Uczestników podzielono na 2 grupy ogólnorozwojowe i sportowe. Takie dodatkowe zajęcia ruchowe są bardzo potrzebne, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Dzieciom brakuje ruchu, ich aktywność fizyczna i kondycja wyraźnie spadła po nauce zdalnej. Zajęcia potrwają do końca listopada – informuje Wójt.
SKS prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Kotli i opłacane są przez Dolnośląską Federację Sportu we Wrocławiu z dotacji otrzymanej z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Sale sportowe udostępniane są nieodpłatnie przez Gminę Kotla.

sks-listwa-2019

 
 
facebook