Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
podpisanie umowy. wykonawca z wójtem

Informujemy, że Wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski podpisał umowę z wykonawcą, Biurem Usług Turystycznych SPORTUR Irena Dybczyńska z Głogowa na zorganizowanie Zielonej Szkoły dla dzieci z terenu Gminy Kotla w roku szkolnym 2023/2024! Zielona Szkoła odbędzie się w okresie od 23.09.2023 r. do 07.10.2023 r.
Miejscowość: Rewal
Ośrodek: Ośrodek Wczasowy Tasarz
Na Zielone Szkoły wyjedzie 36 dzieci z klas trzecich wraz z opiekunami. Do ich dyspozycji będą przestronne pokoje z balkonem oraz łazienką.
Koszt wyjazdu uczniów wyniesie ponad 110 tys. zł i w całości zostanie sfinansowany ze środków Fundacji KGHM Polska Miedź. Dodatkowo Gmina Kotla pokryje koszt wynagrodzenia opiekunów dzieci.

W Ośrodku Wczasowym Tasarz uczestnicy będą mieli również dostęp do licznych udogodnień, takich jak: duża, słoneczna jadalnia z pyszną, urozmaiconą kuchnią, basen kryty z ciepłą wodą i jacuzzi, stoły do ping-ponga,boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, kort tenisowy, sala dyskotekowa, kawiarnia z lodami i słodkościami, dużo terenu zielonego, plac zabaw z huśtawkami, miejsce na ognisko wraz z kijkami do pieczenia, grill z altaną z miejscami siedzącymi
Dodatkowymi atrakcjami będą wycieczki do Pogorzelicy, Dziwnowa i Trzęsacza.
- "Jestem przekonany, że nasze dzieci będą miały niezapomniane i pełne przygód doświadczenie podczas tej Zielonej Szkoły!" - mówi Wójt.

fundacja_kghm


 
 
facebook