Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie


logo-stawy-glogowko

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Budowa siłowni zewnętrznych i placu zabaw w Kotli”  mająca na celu zaspokajanie potrzeb społecznych mieszkańców i turystów poprzez budowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktur rekreacyjnej na terenie Gminy Kotla
w tym: elementy placu zabaw: huśtawka wahadłowa (1 szt. podwójna) i ważka (1 szt.), zestaw ze zjeżdżalnią (1 zestaw) oraz sprężynowiec (1 szt.); elementy dwóch siłowni zewnętrznych w Kotli: podciąg górny i praca ręczna (2 szt.), orbitrek (2 szt.), twister wraz z wahadłem (2 szt.), rowerek (2 szt.) oraz ławka (2 szt.)
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Wartość realizowanej operacji: 75 214,36 zł, w tym ze środków EFRROW 47 858,00 zł.
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD-Kraina Lasów i Jezior.

siłownia zewnętrzna w Kotli

Nasi najmłodsi mieszkańcy mogą bezpiecznie bawić się na placach zabaw, a dorośli korzystać z siłowni zewnętrznych. W ramach pozyskanych przez Gminę Kotla środków z KGHM Polska Miedź S.A  został doposażony kolejny plac zabaw. Przy Wspólnocie Mieszkaniowej „Zacisze” w Kotli zamontowano: huśtawkę wahadłową i ważkę, zestaw ze zjeżdżalnią oraz sprężynowiec. Ponadto wybudowano dwie siłownie zewnętrzne w Kotli, pierwsza służy już mieszkańcom Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie”, natomiast druga mieszkańcom Wspólnoty Mieszkaniowej „Zacisze”.

 
 
facebook