Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
grafika

Drodzy Mieszkańcy Gminy Kotla,

Czy wiecie, że Wasze działania podczas wypełniania rocznego zeznania podatkowego mogą mieć ogromny wpływ na rozwój naszej społeczności? Tak, to prawda! Płacąc podatki w miejscu Waszego faktycznego zamieszkania, wspieracie inwestycje w naszą gminę, które mają bezpośredni wpływ na nasze codzienne życie.

  • Mieszkacie w Gminie Kotla? Zróbcie To Prawidłowo!

 Podczas rozliczania PIT, upewnijcie się, że wskazujecie Gminę Kotla jako miejsce Waszego faktycznego zamieszkania. To proste działanie może mieć ogromne znaczenie dla rozwoju naszej społeczności. Pamiętajcie, aby płacić podatki tam, gdzie mieszkacie!

  • Płacicie, Inwestujecie, Wspieracie!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszej Gminy Kotla!

 

 
 
facebook