Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
wygrana grand prix wójt, dyrektorka, jury i zwycięzca

Dzisiaj, 7 kwietnia odbyły się Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne (GAPA) czyli konkurs piosenki dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach: do lat 5, klasy 0 i 1 oraz klasy 2 i 3.
16 młodych artystów stanęło na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli by zaprezentować swój talent.
Dla 3 najlepszych w każdej z kategorii przygotowano nagrody rzeczowe. Przyznano również nagrodę specjalną – Grand Prix – której laureat zgodnie z wieloletnią tradycją imprezy otrzymał wielkiego pluszaka. Występy były oceniane przez jury w składzie: Anna Grzyb, Alicja Petecka i Zuzanna Grzesińska. Wyniki występów małych talentów wyglądają następująco:

Grand Prix – Antonina Dytko

kat. do lat 5:
1 miejsce – Michalina Szajna
2 miejsce – Hanna Dwornicka
3 miejsce – Tymoteusz Karpiński
kat. klas 0 i 1
1 miejsce- Patrycja Różańska
2 miejsce – Julian Juras
3 miejsce – Wojciech Karpiński
kat. klas 2 i 3
1 miejsce – Aleksandra Foterek
2 miejsce – Krzysztof Zaremba
3 miejsce – Julia Juchimiuk

- „To już 24. edycja przeglądu. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz rodzicom i nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występów”- mówiła Iwona Adamczak Dyrektor GOKiS
Na wszystkich uczestników czekały dyplomy i upominki. Imprezę prowadziła Iwona Adamczak - Dyrektor GOKiS w Kotli, a nagrody wręczała wraz z jury zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik.
-„Drodzy mali artyści gratuluję Wam wspaniałych występów i przede wszystkim odwagi, że nie baliście się na scenie zaprezentować swoich talentów”- mówiła zastępca wójta.

 
 
facebook