Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
Wideokonferencja z udziałem przedstawicieli Gminy Kytajchorod
Dzisiaj (02.03) odbyłem wideokonferencję z udziałem przedstawicieli Gminy Kytajchorod z którą ostatnio nawiązaliśmy współpracę.
W spotkaniu online udział wzięli Wójt Gminy Kytajchorod Jurij Bezrodnyj oraz Doradca do spraw zagranicznych powiatu Kamieńca Podolskiego Pan Denys Shevchuk.

wójt przekazuje dary

Drodzy Mieszkańcy dziękuję za przekazane dary, dojechały one do potrzebujących mieszkańców Gminy Kytajchorod.

wójt podpisał list

Gmina Kotla (Polska) a Gmina Kytajchorod (Ukraina) postanowiły podpisać List Intencyjny o współpracy w zgodzie z zasadami prowadzenia stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Ukrainą oraz w celu wspierania rozwoju więzi przyjaźni i współpracy między gminami oraz ugruntowania strategicznego partnerstwa polsko - ukraińskiego.

plakat ukraina
Drodzy Mieszkańcy,
do Wójta Gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego zwrócił się Wójt Gminy Kytajchorod (Ukraina) z prośbą o zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy takich jak pampersy czy żywność. Osoby, które chcą wspomóc potrzebujących proszeni są o przynoszenie darów do Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli do dnia 13 lutego br. (w godzinach pracy ośrodka). Zebrane dary zostaną przekazane dla Gminy Kytajchorod.
 
 
facebook