Witamy na stronie
Urzędu Gminy Kotla
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
uczestnicy klubu seniora

Kwiecień w Klubie Seniora upłynął bardzo atrakcyjnie dla Uczestników Projektu. Oprócz stałych zajęć w klubie w tym miesiącu uczestniczyli również w wycieczce do Wrocławia. 

Podczas spotkania z dietetykiem P. Bożenka prowadząca zajęcia przekazała cenne rady jak zdrowo się żywić. Antyoksydanty czyli przeciwutleniacze to temat spotkania z dietetykiem. „Zamienniki w żywności” tak brzmiał następny temat spotkania z dietetykiem, oraz P. Bożenka omówiła dietę planetarną połączona z degustacją potraw. Uczestnicy Projektu chętnie wykorzystują wskazówki jakie daje im Pani Bożenka.

uczestnicy klubu seniora

Marcowe zajęcia w Klubie Seniora upłynęły bardzo szybko i atrakcyjnie. Nie zabrakło stałych punktów działań w Klubie, m. in. ćwiczeń pamięci, gier stolikowych oraz zajęć z rękodzieła na których zawsze nasi Klubowicze wyczarują piękne dzieła. By przyjemnie mijał czas w Klubie Uczestnicy Projektu podczas zajęć z rękodzieła zaczęli wykonywać półprodukty aby stworzyć gazetnik. Nie odbyło się również bez świętowania w Klubie Seniora, z okazji Dnia Kobiet Uczestnicy Projektu spędzili przyjemnie dzień przy poczęstunku i rozmowach. Uczestnicy Klubu Seniora wybrali się do Multikina Głogów na film pt. "Filip". Podczas zajęć z rękodzieła z gościem Uczestnicy Projektu wraz z P. Mariolą zaczęli tworzyć skrzyneczki metoda sospeso. 

uczestnicy klubu seniora

Luty w Klubie Seniora zaczął się wyjazdem do Multikina Głogów na seans filmowy pt. "Na Twoim miejscu". Film polskiej produkcji wzbudził wiele radości i uśmiechu oraz pozwolił się zrelaksować Uczestnikom Klubu Seniora. 24 lutego Uczestnicy Klubu Seniora wieczór spędzili w Teatrze Lubuskim oglądnęli spektakl muzyczny pt.: "Słodkie lata 20...30..." Wszyscy dobrze się bawili. 

plakat-ow-2023

uczestnicy klubu seniora

Nowy rok nowe wyzwania, nowe atrakcje, ale także kontynuacja tego co sprawdzone  i dobre. Styczeń w Klubie Seniora upłynął twórczo i atrakcyjnie wiele się działo.

Podczas stałych zajęć z rękodzieła Uczestnicy Projektu stworzyli z recyklingu ekologiczny koszyczek do przechowywania bibelotów. Nie zabrakło gier stolikowych oraz ćwiczeń pamięci.

Świętowali Dzień Babci i Dziadka przy słodkim poczęstunku.

 
 
facebook